» Poradna » Web a internet

Aktualizoval se mi avast

Ahoj lidi,prave se mi aktualizoval avast a po restartu se mi na plose objevila ikonka avast safezone browser.... nekde jsem ted cetla ze to patri k placene verzi, pokud vim tak placenou nemam, tak jak se to stalo ? A je to vubec k necemu ? Taky nekde ctu ze to lidem spis vadi...jsem neznalá tak děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Pod týmto safeguardom budeš nútená bezpečne surfovať, úplne sadarmo!!!

A to tě někdo nutí používat antivir?

Kdeby čerti v nebiBrowsera můžeš odinstalovat v Avastu, nedávno to tu bylo

snad tuhttp://www.zive.cz/poradna/avast-safezone-br... dával jsem to tehdy také pryč

Avast někdy při aktualisaci umožňuje použití komponent, které jsou v placené versi. Je to většinou na tři neděle, pak se to vypne a funguje jako free varianta. Nezatěžujte se tím, pokud vám to nedělá problémy.

No budto to funguje jako free, nebo se to vypne a nabizi hlasku ze musis koupit. pak jedine opetprejit na Free verzi

Tento prohlížeč se instaluje společně s balíčkem Avastu a je jeho součástí. I ve free verzi. Pokud se vám nelíbí, tak stačí jít do ovládacích panelů->programi a funkce-> najít v seznamu avast a levým klikem ho označit-> nahoře kliknout na odinstalovat nebo změnit-> objeví se seznam modulů avastu a tento odškrtnout stačí odškrtnout a potvrdit. Tento modul by se měl odinstalovat a Avast jinak zůstane tak jak je.