» Poradna » Notebooky

Aktualizoval jsem grafiku, obrazovka mi zčernala

Ahoj, snažil jsem se přeinstalovat grafiku AMD, po nainstalování zčernala obrazovka jenom s kurzorem, po restartu naskočí nápis Lenovo, poté načítání, mám win 10.

Odpovědi na otázku

Jelikož asi nejde se dostat do nouzového režimu,ale můžeš to zkusit přes F8,tak bude třeba udělat tohle. https://answers.microsoft.com/cs-cz/windows/forum/windo...

Počítač na nic nereaguje

Vložit instalační DVD vypnout PC zapnout a mačkat libovolnou klávesu,tedy pokud máš nastavené boot z DVD.