» Poradna » Notebooky

Aktualizácie.. problém

Dobrý deň.Vždy keď zapnem notebook vyskočí na mňa Windows Update, že treba nainštalovať aktualizácie .. konkrétne 47. Keď spustím aktualizovanie, tak po asi hodine sú nainštalované len cca 2-3 aktualizácie zo 47-ich. Pri vypínaní mi píše že sa Aktualizujú aktualizácie ...znovu tych 47, po asi polhodine sa notebook normálne vypne. Lenže po zapnutí znovu hlási to isté a pri vypínaní sa znovu inštalujú aktualizácie. Už asi mesiac vkuse sa toto deje. Neviem čo mám robiť...ako docielim aby sa tie aktualizácie konečne nainštalovali a neobťažovalo ma to každý deň?Ďakujem.

Odpovědi na otázku

To máš Win.7 nebo Win.10 ale i tak nedávej je instalovat všechny najednou,ale napřed vyber ty kritické.A postupně.

Mám Windows Vista

Kdyby psal z Vist ukázala by se ikona, ale takto čert věř. Mě do Vist přišla poslední aktualizace 20. července předloni. Takže zírám na dotaz ohledně 47 kusů