» Poradna » Windows (a jiné OS)

Aktualizácia

Dobrý deň, včera prebehla aktualizácia vo Win 10 v mojom počítači je to KB5004237, následkom toho z hlavného panelu zmizli ikony Win Defendera, ikona pre výber USB, všetko bolo v združenom panely a taktiež priestor pre vyhľadávanie. Všetky pokusy pre opätovnú inštaláciu boli neúspešne, postupoval som aj podľa literatúry, ale nič to nepomáhalo. Spomínanú aktualizáciu som nakoniec odinštaloval, a vrátilo sa to do pôvodného stavu až na pole pre vyhľadávanie. Po reštarte sa nainštalovala aktualizácia KB 500 3637, neviem čo bude teraz nasledovať, ale je to v poriadku, alebo Microsoft si robí čo chce. Ďakujem za názor, a ako sa tomu dá zabrániť.

Odpovědi na otázku

Me nezmizlo nic ani nevim ze by tam bylo. Kdyz chci nechat neco zkontrolovat treba pocitac disk tuknu pravym ukaze se tabulka s popisy vyberu zkontrolovat pomoci defender a uz to bezi

A copak používáš pro údržbu W10? Určitě jenom vestavěné programy, určitě nic takového jako CCleaner apod, viď?

Nepoužívam žiadne pofidérne programy, toto sa mi stalo prvý krát,.V.

Že ty máš ešte build W10 1904x.xxxxx, čo? Nemáš verziu 21H1!Lebo táto KB5004237 je určená pre tieto verzie verzie:https://support.microsoft.com/en-us/topic/july-13-2021-... rovnako ako https://support.microsoft.com/en-us/topic/june-8-2021-k...

Máte tam viac chybných zápisov v registry, buď máte poškodenú inštaláciu, alebo nejaký hardvér nefunguje správne. Microsoft síce robí chyby pri update, ale veľa užívateľov má OS dlhodobo poškodený, v poradni ľudia bežne udávajú pol roka trvajúci problém

Dobrý deň, dnes prebehla aktualizácia KB5004237, a na hlavnom paneli sa nič nezmenilo. Win 1020H2 mám po výmene HD v servise pred mesiacom, doteraz bolo všetko v poriadku, až po aktualizácii sa vyskytol tento problém. Taktiež sú tam aktualizácie Adobe Flash Player, ktoré podľa odborníkov na tento software by tam nemali byť. Dokonca v časopise Computer 8/2020 je tento uvádzaný ako škodlivý a je tam návod na jeho odstránenie. Podľa tohto návodu v tejto verzii OS tento spôsob už nie je platný. Je Adobe Flash Player potrebný. Ďakujem

Gratuluji máš zaneřáděný OS. Obnov z funkční zálohy a nebo záloha dat, čistá instalace systému.