» Poradna » Windows (a jiné OS)

Aktualizácia na Windows 10

Dobrý deň, ak sa mi stiahol Windows 10 vo Windows 7, kde je uložený? Potrebujem tie inštalačné súbory vymazať.

Odpovědi na otázku

Skryté složky v bootovacím disku (většinou C:) začínající na ~.

ve Vlastnostech disku C:\ zvol Vyčištění disku, bude to chvíli přemýšletpak klikneš na volbu Odstranit systémové soubory, zas to bude chvíli přemýšletzaškrtneš, co chceš smazat, bude tam i ta příprava na upgradejak je to přesně v CZ verzi, nevím, mám vidle v EN

Ve všech mutacích i v anglickém originále je to zcela stejné:cleanmgr

Ďakujem za rady. Našiel som skrytú zložku $Windows.~bt a veľkosťou by to mohol byť aj Windows 10. Problém je, že sa nedá vymazať. Vraj nemám právo, aj keď som administrátor. Mám to skúsiť V núdzovom režime, alebo nejaké Live CD?

Tak asi by som radsej na tvojom mieste skusil cleanmgr, ale ak nechces, tak:Musis zmenit vlastnika danej zlozky aj s podpriecinkami, nakolko vlastnikom je SYSTEM a tvoj user nema ziadne opravnenia do tej zlozky.Po zmene vlastnika musis zmenit prava na zlozku aj s podpriecinkami a to tak, aby tvoj user mal prava aj na zapis.Potom by Ti uz malo ist danu zlozku vymazat.

k čemu chceš radu, když se jí stejně neřídíš?!

Pomocí GWX Stopper http://ultimateoutsider.com/downloads/ (GWX Control Panel) vymažeš jak složku se staženýma desítkama, tak můžeš zakázat vnucování upgradu.