» Poradna » Windows (a jiné OS)

Aktualizaci KB 4016635 ve Windows 10 nejde nainstalovat

Ahoj dnes semi nabídla aktualizace KB 4016635 ve Windows 10. Stáhne se ,ale při pokusu o restartování PC se jen ukazuje nevypínejte počítač atd a ani po 30 minutách se nic nedělo. Zrušil jsem aktualizaci (reset PC) a nabídla se znova. Zase nešlo restartovat PC. Po dalším resetu už se zatím Aktualizace nenabízí. Nevíte v čem je případný problém? Nikdy jsem s aktualizacema neměl žádné problémy.

Odpovědi na otázku

To netuší ani moje věštecká hůlka, kde MS spáchal chybu.Příčinu najdeš v Setup logu.Pokud nepochopíš příslušný zápis, okopíruj sem text.KB 4016635 je oprava chybného KB 4013429.Je předchozí vadný KB 4013429 nainstalovaný? Pokud ne, je instalace opravy nesmyslná.

KB 4013429 je nainstalován. Kde najdu ten Setup Log prosím?

Standardně v prohlížeči:eventvwr.msc

Tak už je po problému. Našel jsem odkaz na stažení této aktualizace jako samostatného instalačního balíčku a to prošlo. Přes Aktualizace a zabezpečení ve Windows 10 to holt nešlo.

To je standardní řešení.Blahopřeji k úspěchu!

Tak nyní zase blbne aktualizace KB4015438 co tahle je zač?

Tak už to píše po restartu , že mám všechny aktualizace. Doufám, že bude pokoj. Ta KB4015438 už se nenabízí.