» Poradna » Windows (a jiné OS)

Aktualizace

Zdravím.Dnes ráno došly tyto:June 12, 2018—KB4284835 (OS Build 17134.112)Platí pro: Windows 10 version 1803 - kumulativní.Windows update KB890830, Windows Malicious Software ...Obě stáhl a namontoval v klidu a komp je v pohodě.Jen info pro ty co tahají ručně,akt.jsou v pořádku...

Odpovědi na otázku

Jen poznámka. Záplatovací úterý je každý druhý den v měsíci a to v 10:00 redmondského času. Takže tebou uvedené aktualizace jsou dostupné od včerejška od 19:00 SELČ.

...každé druhé úterý v měsíci...

Ano,pravda.Ale nevyhledávám je,nechám to na win,ať to tahá sám kdy chce.Zatím není problém...

Mě do Pro až po měsíci