» Poradna » Notebooky

Aktualizace..

Dobrý den, mám ntb zn. Lenovo starý asi 2 roky, včera se aktualizoval a dnes jsem ho chtěl zapnout a přihlásím se, potom se to načítá a nakonec se to zapne, bez tapety a bez ikon, pouze hlavní panel a když to stihnu, tak start, ale potom mi to ukáže, že s počítače jsou nějáké problémy a PC se restartuje a nic se nestane, je to pořád stejné, P

Odpovědi na otázku

A máme odpovídat obecně či konkretní OS.Obecně: zkusit obnovení z bodu obnovy či bit.kopie.

A jak to mám udělat?

Dle způsobu dotazů je jasné, že Bit.kopii nemáš.Takže obecně pro W7- otevři tablo Ovládací panely, vyber widget Systém, rozklikni a totéž na řádek Ochrana systému; nahoře v Obnovení si vyber Bod Obnovy.

Priste napis nadpis vystihujici problem na ktery s ptas a ne Aktualizace.... Co z toho nadpisu ma ctenar poznat? Aktualizace telef. sw, aktualizace antiviru, aktualizace win7........ ? Navic se na zadnou aktualizaci v textu neptas.

Problém je v systému -1. vytvořit nový uživatelský účet, mohlo by to pomoct,2. bod obnovy ,3. bitová kopie,4. čistá instalace (návod je tady na webu živě.cz).