» Poradna » Notebooky

Aktualizace

Dobry den, mám notebook msi a dnes rano nabehla aktualizace tak jsem ji nechal a sel do skoly. Přišel jsem a aktualizace byla +- na 30 % po 6 h.. Tak jsem ho vypl a zapl.. Ted to furt dokola pise obnovovani vaší předchozí aktualizace windows a je to už pěkne dlouho.. Co s tím? Dekuju

Odpovědi na otázku

OSnebo čehomsi je totas

na OS jsen se ptal, protože.Visty zlobily a zlobí přes měsíc. Někdo píše i o sedmáchJiný mi dal tip na správce a po zrušení se mi aktualizace rozjely - nebo jsem prostě přišel na řadu. SPBV

instaluj ji přes správce

Máš zřejmě poškozený update soubor anebo zablokované stahování. Načti stránku v odkazu a stáhni Aktualizačního agenta pro tvůj OS ( https://support.microsoft.com/cs-cz/kb/949104 ), restart a spustit aktualizace; nějaký čas to ovšem také potrvá.

Použít bod obnovy a nechat aktualizaci nainstalovat znovu i kdyby to trvalo dva dny.Tady myslím,že je to jediná možná rada.Znalosti nemáte žádné tak to nechte na HW.