» Poradna » Windows (a jiné OS)

Aktualizace

Ahoj lidi. Potřebuji poradit. Od včerejška zápasím s win update u 8.1.Kyž dám ve win update vyhledat aktualizace tak mi to místo aktualizace na win 8.1 cpe upgrade na win 10. Když teda v nastavení zaškrtnu Nenabízet další aktualizace jiných produktů a dám aktualizovat tak mi to hned hodí chybu že aktualizace se nezdařila.Otázka tedy zní. Co udělat aby mi to zas normálně aktualizovala mojí 8čku? Vše to začlo včera. Měl jsem vypnuté automatické aktualizace přes to se mi včera aktualizovali widle a začalo mi to cpát furt tu 10tku. Nevíte někdo co to? Díky.

Odpovědi na otázku

Aha tak už asi vím.

Prostě si stáhni instalačku W8.1 a udělej upgrade...

ja mám stále zapnuté len dôležité aktualizácie a voliteľné neinštalujem a žiadna ponuka na upgrade sa nekoná..takže niekde bude asi problém