» Poradna » Web a internet

Aktualizace zásuvného modulu

Vysílání vyžaduje Adobe Flash Player ve verzi 11.0 nebo vyšší.Vaše zařízení tuto technologii nepodporuje, nebo je třeba provést aktualizaci zásuvného modulu.blbečci v Redmondu opět pokouší moji trpělivost co je to aktualizace zásuvného modulu ? Youtube už jsem zprovoznil, teď zase tahle praseči...na na ČTSPORT živě .....

Odpovědi na otázku

Děkujeme za sdělení, zařízení budeme věštit ze skleněné koule :)

proste si nainstaluj novejsi verzi flashe, na strankach CT nic jineho neznaji na prehrani videi

"blbečci v Redmondu "Já to vidím opačně.Redmondští narazili na blbečka.

Pepa.Mě nejde video online ct1,ct24. u flesch playru ení zásuvný modul.Děkuji

nevim jak nejde to ,vždy se ukaže na televizy, nepodporuje prosim pomužete my! Je my 67let po střeše už nejem jisty antena mě vitr otočíl tak že nehraje čt ani prima.