» Poradna » Mobily

Aktualizace Xiaomi redmi 4A

Dobrý den,mám xiaomi 4A a přišla mi nová aktualizace na MIUI V10.2.3.0.NCC...Když chci aktualizaci stáhnout,začne stahování,ale po chvíli se objeví zpráva- stahování se nezdařilo.zkoušel jsem to víckrát,ale nic.Telefom nemá root,vše je povoleno,připojeno k wifi.Může mi někdo prosím poradit co s tím nebo jak se upozornění na aktualizaci zbavit?Díky Zdenek

Odpovědi na otázku

Např. se můžeš přihlásit na https://www.miuios.cz/ (musíš si vytvořit účet) a stáhnout si aktualizaci odtud do počítače. Odtud do telefonu a spustit.

O.K.staženo do PC a aktualizováno v telefonu bez problémů.Akorát v mobilu v nastavení ta hláška o aktualizaci stále zůstává.Nelze se jí zbavit.

Plné úložiště?