» Poradna » Windows (a jiné OS)

Aktualizace windows

Ahooj, mam windows 10 a poslední 2-3 dny se mi pocitac malinko sekal a dneska se sekal dost a dole jsem si na liste vsimla aktualizace, tak jsem pres start dala “Aktualizovat a restartovat” jako to delam u kazde aktualizace. Uz ctvrt hodiny vidim jen sedivou obrazovku s tocicim se koleckem a napsano “Probíhá příprava Windows. Nevypínejte počítač” strasne mě znwrvoznuje, ze je to tam tak dlouho. Je to v poradku?

Odpovědi na otázku

Pokud je v PC hlavní disk HDD tak to bude trvat podstatně déle. :)

tak to vubec nevim co je se přiznám :D jen me děsí, že ta připrava uz trva vice jak 20 min

Tohle může na slabém počítači trvat klidně i několik hodin. Takže to nechej zapnuté a pokud to do zítřejšího rána nebude hotové, tak teprve potom se můžeš začít děsit

no, je pravda, že jsem hned vydesena, jak je něco s pocitacem, nebo to trva dlouho xD budu trpeliva a ono to pujde, hold je pomalejsi :)

Tato poslední aktualizace i nám trvala déle než jindy. A to se stáhla přímo ve Windows update,ale po restartu než se to instalovalo to trvalo docela dlouho. Takže vydržet.