» Poradna » Windows (a jiné OS)

Aktualizace windows xp

Ahojky, mám stolní počítač s windows xp, včera se mi po vypnutí začal aktualizovatasi 45 min. Znovu jsem ho zapla a podívala se do instalací, bylo tam asi 30 aktualizacíbezpečnosti systému windows xp. Nevíte někdo proč se aktualizoval i když už skončila podpora??? Předem Dík

Odpovědi na otázku

Zřejmě nebyl OS aktuální.MS WU stále poskytuje KB pro W2000 i pro WXPx/x.Ukončení podpory znamená, že výrobce už nevydává nové KB pro danou verzi OS.(Což v případě WXPP/32 není pravda.)