» Poradna » Windows (a jiné OS)

Aktualizace Windows 8

Dobrý den potřeboval bych poradit s Windows 8 Nedávno jsem reinstaloval Windows 8.1 a vrátili se mi tam zpět Windows 8 a stahují se aktualizace první várka aktualizací (97) se nainstalovala bez problému ale už asi 2 dny instaluji druhou várku aktualizací (54). Vždy se nainstalují (100%) a poté co přijde na konfiguraci aktualizací tak tak se mi zobrazí 98% dokončeno a po asi minutě se mi zobrazí:Konfigurace aktualizací Windows se nezdařilaVracení změnNevypínejte počítačNež se mi to vrátí zpět tak je to cca hodina třicet minut. Už jsem to zkoušel 2x a už nevím co s tím nevíte jak na to ? Předem díky za odpovědi :)

Odpovědi na otázku

Budeš si muset tu instalaci (čistou) zopakovat. Doufám, že inst. médium je v pořádku (ověřit crc), žádné preactivated !

Mám ten samý problém a nevím, jak ho mám vyřešit.