» Poradna » Windows (a jiné OS)

Aktualizace Windows 7

Zdravím, nešli mi nainstalovat žádné aktualizace na Windows 7. Poté se to najednou rozjelo samo a naskočilo mi tam cca 200 aktualizací které jsem naistaovaval ,ale zasekal jsem si ntb. Neví někdo prosím jak si s tím poradit bez sekání? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Aktualizace nemají nic společného s tím tvým zasekávajícím se notebookem..1. Instaloval jsi systém originální instalačkou a nejlépe z flešky??? Instalačka byla správně připravena...???2. Po nainstalování systému jsi i správně nainstaloval ovladače dle správného pořadí..???.. A poté jsi spustil vyhledání aktualizací a jejich instalaci..??? 3. Zcela jistě jsi stroje instaloval i nějaké programy. To sekání začalo ještě před, nebo po instalaci programů..??? Původ programů znáš jen ty.. Nikdo netuší, jaký sračky sis tam nainstaloval.. 4. Jak starý je ten noťas..??? Disk je v pořádku..???

Jak nemaj nic společného?! Po jejich hromadné instalaci se to začne sekat... Windows je originál od koupi ntb

*Po jejich hromadné instalaci se mi počítač rozhodně neseká, JOUDO.. Když jsi hňup, za to ten tvůj posranej notebook opravdu nemůže..

1. Nepochopil jsi mou otázku.2. Píšeš sem sračky.3. Jsi arogantní dement co si tu snaží zvyšovat svý ego očividně.4. Tato stránka je od toho aby si lidi radili a né se srabsky uráželi přes net, to umí každý že jo.

Ty jsi koupil notebook, ke kterému jsi dostal i originál DVD Win 7..???Největší chyby, které se dopouštějí všichni blbci je, že si myslí, že instalace Win 7 je nejlépe instalovat z DVD. Ovšem ani jeden z těch blbců si neuvědomuje, že za:a) Stará DVD mechanika už dávno není ve formě a instalace OS z DVD je ve finále na houno.. a staré zaprášené DVD může být vadné.. b) U starších notebooků je lepší volbou instalovat systém z flešky(100% úspěšnost instalace operačního systému) - správně připravené z originálního ISO Windows.. * Jestliže je správně nainstalovaný systém Win 7 na funkčním stroji, nemůže být žádný problém s hromadnou instalací aktualizací té první várky(190-200 kousků aktualizací) - žádné sekání nepřichází do úvahy.. ! Instaloval jsem Win 7 na starší notebooky a nikdy jsem se s TVÝM PODOBNÝM PROBLÉMEM SE SEKÁNÍM NOTEBOOKU NESETKAL.. tečka

Třeba narval Windows 7 Ultimate 64bit na jednojádro (Celeron, dvoujádro AMD E350) se 2 GB RAM a 5400otáčkovým diskem.

A zase si nepochopil. Už nevím jak jinak ti to vysvětlit. Tak ještě jednou pro JOUDU Edysáka.Nebavíme se vůbec o instalaci Windows 7!! Když píšu ,že je tam Windows od koupy ntb. To znamená , že je tam originální od výrobce a neřeším nějaké tvoje DVD či flešku. Vůbec neřeš mrdky o stáří ntb (lítá to s Win 7 dobře) a podobně...A ještě jednou a naposledy ntb se začal sekat po hromadné instalaci aktualizací. Nakonec jsem ho nemohl ani spustit a to jsem JEN pouštěl víc aktualizaci. Nicméně zde se odpověď na svou otázku nedozvím.

Jak ti má tedy někdo poradit, když napíšeš jen "B".. nepíšeš "A" a nepíšeš ani "C".. Jsi soustředěn jen na to, že se ti ntb seká. Příčinou může být zavirovaný systém.. Jestli tomu tedy dobře rozumím, koupil sis(nevím kdy) notebook s Win 7, ručně jsi vypnul Windows Update a po nějaké době ses rozhodl, že službu WU spustíš. A poté jsi mě najednou připravených cca 200 kousků aktualizací..??? Takové množství je u zakoupeného notebooku docela nereálné oproti čerstvě přeinstalovaném systému. Kolik těch aktualizací bylo nainstalováno při koupi toho noťasu? Cituji:Nakonec jsem ho nemohl ani spustit a to jsem JEN pouštěl víc aktualizaci. ???????? Tak z toho jsem fakticky jelen. Jen jsi pouštěl víc aktualizací..??? Poper se s tím jak chceš. Nejlepším řešením by bylo systém přeinstalovat a tím se zbavíš i balastu od výrobce notebooku. Žádné tovární nastavení, nýbrž čistou instalaci Windows 7. K tomu budeš před tou přeinstalací potřebovat originál ISO Windows 7 - zpracovat na flešku(pokud jde o novější ntb, např. CPU Skylake, budeš muset do instalačky integrovat ovladače USB3.0) .. + stáhnout ovladače z webu výrobce toho tvýho noťasu. Zdar tvému pouštění víc aktualizací..

Vyčkej času jako husa klasu. Takové množství updatů se musí postupně "usadit"....

Objektivně nevím, neměřil jsem, ale subjektivně máš pravdu. Po instalci W7 OK, SP1 OK, jak se natáhnou další updaty (tak nad 100 kousků), systém je v některých situacích citelně pomalejší než předtím. Buď budeš mít aktualizace nebo ne, rozmysli se

to si asi nainstaloval sp1 -tku a tych aktualizacii je 192tak ich instaluj nie naraz ale postupne, to sa rozum nie?A vyssi ze isntalovat v psravonom poradi ste asi na hlavu nie?Vsak drivery sa nainstaluju same ako chcu, tam ziadne poradie neexistuje, jdeinei ak sa daco nenaninstaluje. Jak moze neikto napisat ze v psravnom poradi. Vsak to sa instaluje samo ci neikto chce aleb nechce.