» Poradna » Programy

Aktualizace windows 7

Zdravím,
Mám problém z aktualizacemi, když jsem dal stáhnout a nainstalovat aktualizace v programu windows update, tak vše proběhlo v pořádku. Po vyžádaném restartu pc sem ho dal restartovat. Vyběhlo mi klasické okno Probíhá konfigurace aktualizací, jakmile se začali načítat procenta a načetlo se to do 15%, tak se počítač sekl. Nechal jsem ho jet cca. 4 hodiny a nic, stále byl na 15%. Po té jsem ho natvrdo vypnul. Windows jsem přeinstalovával už několikrát a tento problém mi to udělalo poprvé.
Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

A poradit tedy chceš co? Jakou tapetu dát do přeinstalovaných windows?

Chtěl bych vědět co s tím jde udělat, aby aktualizace proběhla v pořádku.

No já nedělám nic a v pořádku mi normálně jdou. Tak zkus taky nedělat nic.

Mě taky dřív normálně šly, ale bohužel teď se objevil tento problém.

Tady je rada jen jedna. Opravdu jen jedna. Můžeš se doslova vy.... na to, co ti společnosti, kamarádi, TV a neznalost pořád tlačí do hlavy? Můžeš, pokud ještě nejsi ztracen. Nech ty aktualizace BEJT. Rozumíš? Zapomeň na ně. Jsou - až na výjimky - na hov.no. A tu výjimku ti poradí znalí - pokud ji vůbec budeš potřebovat, o čemž naprosto zásadně pochybuji.

Zvláštní, já doporučuju mít aktualizace zapnuté, microsoft je super, dovolí je každému
Problém jsem myslím měl s aktualizacemi MS jen jednou, ve frameforku 3.5, tuším ve family update, se myslím muselo upravit v registrech jedno číslo, páč to dokola chtělo myslím instalovat češtinu nebo co... Člověk, když má přehled, tak si s problémem vždycky poradí.

Aktualizace MS ANO!

http://support.microsoft.com/fixit/... , najdi si tam opravu Microsoft (windows) update. Uspesnost tak 90%

MP

Tu mas rychly navod:

1. System je zly, treba ho aktualizovat
2. Stiahni si aktualizacie
3. Ked nefunguju aktualizacie, stiahni si aktualizaciu aktualizacii
4. Ked nefunguje aktualizacia aktualizacii, stiahni si fix
5. Ked nefunguje fix, stiahni si fix fixu
6. Ked nefunguje ani fix fixu, zakric nahlas "kuva fix" a vy*ser sa na aktualizacie
7. Aj tak si o nic neprisiel, system bude rovnako zly.

Systém není vždy zlý, Debian s hvězdičkama je dokonalý!

pri vsi ucte kdyz srovnam frekvenci, objem a tristni vysledek aktualizaci Windows a Linuxu (pouzivam Win Vista, Win7 a Fedoru) vychazej' z toho Windows o chlup lepe. A to si myslim ze RedHatu nadrzuju.

MP