» Poradna » Windows (a jiné OS)

Aktualizace Windows 7 Home Premium SP1

Zdravím všechny, mám problém s instalací Windows 7 SP1 na můj PC. Zkoušel jsem hodně hotfixů a tutoriálů, ale žádný nefungoval. Mám 64 bit systém Home Premium. Jak se snažím nainstalovat aktualizaci, počítač se vpohodě restartuje a po chvilce mě to hodí zpátky do Windowsů, že se aktualizace nepodařila. Podrobnosti o chybě jsou 80070020, anglicky moc neumím. Pokud budete potřebovat ještě nějakou informaci, napište do komentů. Všem předem děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

Odkud máš ten service pack ? Z offiko webu windowsu ?Jestli ne zkus ho stáhnout tam, případně ho zkusit stáhnout znovu, mohla se někde ve stahování vyskytnout chyba a proto to teď zlobí.

Byl jste rychlejší

Ten SP je v pořádku?Doporučuji stáhnout znovu zde:https://www.microsoft.com/cs-cz/download/details.aspx

Děkuji, vyzkouším, jinak dělá mi to Windows Update, z flešky jsem taky nějaký zkoušel, kjaždopádně pak dám info

Tak tohle mi nefunguje . Pokud by měl ještě někdo nějaký nápad, prosím o pomoc.

Do nainstalovaných Win 7 instaluješ extra SP1..???A to je jako výhodnější, než si v klídku a v pohodě rovnou stáhnout originál instalačku Windows 7 SP1.. ???..

Tma je od 16 do 8, v TV nic není, co myslíš jako má člověk furt dělat?

Já jak jsem Win 7 instaloval, tak jsem ani nevěděl, že něco takového existuje. Pak mi to nabídl Windows Update a nešlo, ale nějak jsem to neřešil. Teď ale hodně programů potřebuje SP1, takže bych to potřeboval.

Ahoj, s něčím podobným jsem se setkal asi pře dvěma týdny. Mělo by pomoct tohle:1. Zastavit službu Windows Update2. Smazat adresář C:\Windows\SoftwareDistribution3. RestartPo restartu naistalovat SP z disku nebo z WU

No smazat adresář C:\Windows\SoftwareDistribution , spíš se doporučuje přejmenovat na C:\Windows\SoftwareDistribution.old a až se po restartu vytvoří nová složka tak je možno tu starou smazat. Tak jsem to dělal asi třikrát a vše v pořádku.

Jasně, pro klid duše, ale ve výsledku je totéž

Nechápu proč, ale složka nejde přejmenovat. Prý je to spuštěno v jiném programu a já nevím v jakém :(.

Jak už to tady napsal přede mnou:1. Zastavit službu Windows Update2. Přejmenovat adresář C:\Windows\SoftwareDistribution na C:\Windows\SoftwareDistribution.old3. Restart

Aha, děkuji, nepozornost :D

Tak ani tohle nepomohlo, stále stejná chyba. Pokud máte ještě nějaké nápady, budu rád.

Upgraduj na Windows 10

Něco levnějšího než upgrade na Windows 10?

Levnější, než zdarma? Bohužel, asi ne.

Kde je Windows 10 zdarma?

Windows 10 je ze stránek Microsoftu normálně stažitelný, a ačkoli se to nikde oficiálně neprezentuje, tak pořád funguje upgrade z win 7,8,8.1 upgrade zdarma. Stačí si vytvořit instalační flešku a win 10 nainstalovat, při instalaci zadat licenční číslo z win7. Win 10 ho sežere.Pokud ho neznáte, tak se nechá přenést pomocí topicu.Nebo lze přímo z win 7,8,8.1 upgradovat na win 10, to si samo přenese i číslo, ale pak to může dělat problémy, takže se doporučuje to po takovém upgradu hned nahrát jako čistou instalaci. Zadaní čísla lze potom přeskočit, protože na tom PC už jenou win 10 aktivovaný byl a server microsoftu si to pamatuje.win 10 stáhnete zde:http://go.microsoft.com/fwlink/Stačí spustit na ploše soušasných windows a postupovat dle návodu. Musíte vybrat stejnou verzi win, jako máte nyní. Home za home, professional za professional,....Je k tomu třeba fleškaVíce zde:https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/w...

A určitě jsi zastavil službu Windows Update? http://www.servispckupka.cz/jak_vypnout_sluzbu_window...

Ano, přesně podle tohoto tutoriálu jsem to dělal, první jsem to vypnul v msconfig, restartoval, změnil jméno složky, pak zapnul znovu WU a chtělo to zase restart, a pak jsem instaloval a stále nic. :(

Vykašli se na instalaci Service pack a stáhni si instalačku už přímo se SP1

Jak bych to musel udělat?

To bych pak ale musel naformátovat disk, že?

Stáhnout downloader, vybrat verzi, edici, jazykovou verzi a architekturu.https://www.heidoc.net/php/Windows%20ISO%20Downl...