» Poradna » Windows (a jiné OS)

Aktualizace win 7

Přeinstaloval jsem win 7 pomocí USB a když jsem se díval na aktualizace, ukázalo se, že musím stáhnout přes 210 důležitých aktualizací. Dříve jsem měl některá skrytá, protože mi to lidé doporučovali (zpomalovali pc-výkon) Mohl by jsem se zeptat, které to byli?

Odpovědi na otázku

Zakaž Doporučené a ovladače z WU.

kb971033 update for windows activation technologieskb2882822 update for adding itracerelogger interface supportkb2902907 description not available, update was pulled by microsoftkb2922324 description not available, update was pulled by microsoftkb2952664 update for upgrading windows 7kb2976978 update for windows 8.1 and windows 8kb2977759 update for windows 7 rtmkb2990214 update that enables you to upgrade from windows 7 to a later version of windowskb2999226 update that enables you to run windows 10 applications on earlier versions of windowskb3012973 upgrade to windows 10kb3014460 update for windows insider preview / upgrade to windows 10kb3015249 update that adds telemetry points to consent.exe in Windows 8.1 and Windows 7kb3021917 update for windows 7 sp1 for performance improvementskb3022345 update for customer experience and diagnostic telemetrykb3035583 update installs get windows 10 app in windows 8.1 and windows 7 sp1kb3042058 update for cipher suite priority order (contains winlogon spying elements)kb3044374 update that enables you to upgrade from windows 8.1 to windows 10kb3046480 update for migrating .net when upgrading to later version of windowskb3050265 update for windows update client for windows 7 june 2015kb3050267 update for windows update client for windows 8.1 june 2015kb3064683 update for windows 8.1 oobe modifications to reserve windows 10kb3065987 update for windows update client for windows 7 and windows server 2008 r2 july 2015kb3065988 update for windows update client for windows 8.1 and windows server 2012 r2 july 2015kb3068708 update for customer experience and diagnostic telemetrykb3072318 update for windows 8.1 oobe modifications Ukázat celý příspěvek

děkuji

To je zoznam aktualizacii, ktore povolit, alebo ktore zakazat?

Hádej, schválně...

Mozem 3x ?

Klidně i šestkrát! :D

Pánové máte nějaký tip jak to udělat, abych nemusel každou aktualizaci procházet zvlášť a kontrolovat zda ji mohu, nebo nemohu nainstalovat dle seznamu? Mám nově nainstalované Windows 7 a nechci nainstalovat nějakou výše uvedenou akutalizaci ,ale probírat se tím ručně je docela peklo mám v doporučených od Microsoftu něco kolem 200 aktualizací, nějaký tip..? Díky Tom

Omlouvám se ale nechápu proč dnes ještě někdo instaluje 7 let starý systém, když může mít zdarma legální Windows 10 z původních Windows 7 ?

Lebo. "Oni", tí, ktorí sú nad vecou, včas sú o všetkom informovaní, hlavne rozumejú systémom vedia lepšie posúdiť vec ako ty, naivka jedna "blonďavá" kladúc infantilné otázky.

No v mém případě třeba proto, že používám HW, pro který výrobce už 7 let nevydal nové ovladače a nechci riskovat, že ve Win10 přestane fungovat (jak se mi to stalo třeba u Win7 a scaneru Umax Astra Slim).javascript:WebForm_DoPostBackWithOptions(new%20WebForm_PostBackOptions("ctl05$1074_1029$ctl00$lbtnSave",%20"",%20true,%20"",%20"",%20false,%20true))

Nedodělaný systém který bonzuje a ještě navíc je škaredý jak noc nikdo normální nechce nejenom zadarmo, ale ani kdyby ještě platili...

Ják škaredý? Však mám W10 1511 na nerozoznanie od W7. Aero glass, aero peak, priehľadné okná a lišty s nastaviteľnou intenzitou, jasu, priehľadnosti, podfarbením. (Symbols_64.exe, Dwm*.pdb, AeroglassGUI.exe, DwmGlass.dll, usw). Síce, mnou mierne hacknuté, chce to trpezlivosť, odňatie niektorým súborom prístupové práva, dávky vyrobené na mieru, reštarty, znovu priradiť práva. Nakoniec výsledok, glass ako vo W7, bez vodoznaku na monitore. Detto je možné aj s W8.x