» Poradna » Windows (a jiné OS)

Aktualizace W7 - srpen 2016

Zdravím vespolek. Nechtěl jsem, aby se mi vnucovali W10 a tak jsem zastavil před časem automatické aktualizace W7. Po skončení vnucovací akce na W10 se mi nabídka aktualizací zase sama od sebe objevila. Je tam 45 důležitých a asi 20 volitelných. Váham, zda je mám nainstalovat bez ověření co je to zač (W10 opravdu nechci - moje svobodná volba) a po zkušenostech násilného vnucování a instalace W10 se chci zeptat zkušenějších uživatelu, zda je to nezávadné, nebo je tam něco závadného zakamuflované. Prostě rád bych věděl, jestli to už někdo nainstaloval, jestli to bylo v pořádku? Dík. David

Odpovědi na otázku

Existujú body obnovy alebo bitová záloha čistého a vyladeného systému.Od vydania W7 a následne SP1 bolo objektívne a štatisticky zistené, že na 99% HW nerobili záplaty problém ani neškodili normálnym a duševne zdravým užívateľom, ktorí netrpia paranoiou alebo nejakou duševnou úchylkou, prípadne nie sú vygumovaní eštébácko-boľševickou mafiou súdruhov vrahov k ich vernému obrazu.

Nudo, Tebe je tu škoda. Dokážeš na zcela jednoduchou otázku odpovědět takový blábol, že by si Tě měl vzít Babiš jako mluvčího.

Davide, z podstaty věci: Nikdo krom autora aktualizací nemůže vědět, co všechno obsahují - mám samozřejmě na mysli přidanou hodnotu oproti veřejně deklarovanému obsahu. Já bych to moc neřešil - nepředpokládám, že jsi středem zájmu NASA a jestli se někam do Microsoftu odešle, že jsi dneska používal pět a půl hodiny počítač, tak co?