» Poradna » Windows (a jiné OS)

Aktualizace W10

Dobrý den.Někdy okolo 4.8. se nainstalovala rozsáhlá aktualizace Windows 10. Tato aktualizace mi přenastavila spoustu věcí, kromě jiného také Google Chrome. V Chrome se v nastavení smazala všechna uložená hesla. I když je tam uložím znovu, po restartu PC jsou opět pryč. Do 4.8. šlapal Google Chrome naprosto spolehlivě, ale od té poslední aktualizace z Microsoftu si dělá co chce. Neporadí mi někdo v čem je problém?

Odpovědi na otázku

Problém s uživatelským profilem (c:\user\jméno), používá se dočasný profil, který se po vypnutí zahodí.