» Poradna » Windows (a jiné OS)

Aktualizace W 10

Prosím nejde mi aktualizovat W 10. Píše to chybu. Jinak os funguje .Co s tím ?

Odpovědi na otázku

Pokud nejde aktualizovat, máš windows něčím nabořený. Takže čistá instalace to jistí.

Najcastejsie je windows naboreny microsoftom.

To bych neřekl, zdaleka nejčastěji je to nabořeným uživatelem

nie, najcastejsi problem s win10 je, ze vsetko ide dlhodobo OK, vecer uzivatel vypne PC, prebehne aktualizacia a rano sa nezapne. To principialne nemoze byt chyba uzivatela, lebo on spravil iba to, co vcera a predvcerom a... Zmenu bez dovolenia spravil MS => je to jeho chyba a mal by za to niest hmotnu zodpovednost. Alebo dorobit tlacitko ON/OFF

a jakou chybu to píše by bylo dobré napsat :) - To vždycky telefonáty - dobrý den tady mi počítač něco píše - a co vám píše - nevím je to anglicky - tak to přečtěte tak jek to je :)

Nabořený systém, nebo HW který s novější verzí windows není kompatibilní. Vyzkoušej novou instalaci aktuální verze W10 na jiný disk, jestli projde.

ja by som vyskusal rucnu aktualizaciu = stiahnut ISO, spravit bootovacie medium, avsak instalaciu spustit z windowsu so zachovanim vsetkych udajov.

Dnes pátek odpoledne 7.5. je update nějaký zbořený. I v práci na několika kompech. Že by přetížení z důvodu:https://www.zive.cz/clanky/neprijemna-chyba-v...

Ano, hlásilo to chybu... u mne na 3 PC , při stahování aktualizace toho Defenderu..Musel jsem spustit cleanmgr.exe a tam dát vyčistit systémové soubory / Defender a pak už se aktualizace všude bezproblémů nainstalovaly.