» Poradna » Windows (a jiné OS)

Aktualizace verze 1803

mam na svém počítači Windows 10 verze 1709, počítač mi nabízí aktualizaci na verzi 1803, když to provedu tak mě nejde zvuk, tak to znovu vrátím na verzi 1709 kde ten zvuk jde, můžete mě poradit , děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Přeinstalovat ovladač zvuku- "Audio" -> Realtek Audio Driver*Ovladač by měl být k dispozici ke stažení na webu výrobce notebooku / nebo výrobce základní desky - stolní PC

A ano.. aktuální verze Windows 10 nese označení -> 1903Doporučil bych rovnou čistou instalaci Win10 - 1903Čus..

Update na 1903 je ještě lepší, ten po restartu skončil černou obrazovkou, půl hodiny jsem myslel že je dead a pak se to naštěstí nějak odrolovalo zpět.