» Poradna » Ostatní

Aktualizace TomTom GO500

Úspěšně používám navigaci TomTom Go500 s celoživotní aktualizací map. Při poslední aktualizaci map v MyDrive Connect, došlo pravděpodobně k přerušení internetu a aktualizace se přerušila a nedokončila se. Navigaci nyní nemohu spustit a ani připojit k MyDrive Connect. MyDrive Connect sice spustí obnovu zařízení, ale ta neproběhne úspěšně.....Nepomůže ani resetování navigace.

Odpovědi na otázku

Díky za informaci.

Zkus to přes PC a nebo ti poradí tady snad https://www.tomtom.com/cs_cz/drive/maps-services...

Ano, zkoušel. MyDrive Connect spustí obnovu zařízení stále dokola a nic....

Zkuste z toho před tou opravou vytáhnout SD kartu, pokud ji tam máte.

Romane díky, dobrý typ, bez té karty to zafungovalo. Sice navi hlásila, že tam nejsou žádné mapy, protože byly na té kartě, ale aspoň se rozjela a po resetu už se i s kartou "vzpamatovala". ještě jednou děkuju za radu.... M.P.

Kdysi jsem to měl v ruce, a matně jsem si vzpomněl, že jsem to nějak takhle vyřešil. Jsem rád, že to zabralo.