» Poradna » Mobily

Aktualizace softwaru

AhojMám takový problém. Jsem v Egyptě na dovolené a můj telefon Galaxy J5 2015 mi ohlásil že je k dispozici aktualizace softwaru. Tak se chci zeptat jestli pokud to aktualizuju tak jestli ta nová verze je pro Česko, taky se bojím toho že to tu bude všechno v arabštině, prostě jestli je ta aktualizace pro mně jako pro Evropana, nebo jestli jen Samsung zjistil že jsem v Africe tak mi poslal aktualizaci pro Afriku?Děkuju

Odpovědi na otázku

Pokial bude EU riadit Makrelova, tak sa Ti arabština zide. Zvykal si, budes mat naskok.

A to je problém zrušiť tú ponuku? Ona bude síce vyskakovať stála, ale až prídeš domov, tak si ju už povolíš a je to.

Ale prd, aktualizace to nenabízí podle toho, kde jsi, ale podle toho, pro jaký region je telefon vyroben.