» Poradna » Mobily

Aktualizace softwaru a tovární nastavení

Dobrý den, můj telefon (Samsung Galaxy A6) mi nabízí aktualizaci softwaru, kterou ale nechci. Potřebuji telefon ale uvést do továrního nastavení a chtěla bych se zeptat, zda pokud bych tak učinila, bude telefon zaktualizován, nebo bude aktualizaci stále jen nabízet?Děkuji.

Odpovědi na otázku

Pokud uděláš tovární nastaveni,tak bude dez te aktualizace a bude ti ji nabízet pak znovu.

A nějaký rozumný důvod, proč chceš zůstávat u zastaralé verze???

proč nechceš aktualizovat? Nějaký konkrétní důvod?Jde o aktualizaci Androidu nebo něčeho z Google Play?