» Poradna » Windows (a jiné OS)

Aktualizace se nedokončí a obnoví se předchozí verze win - každý den

Prosím o radu ohledne aktualizací win 10.Po každem zapnutí notebooku se objeví konfigurace, instalace a obnovení předchozí verze windows.Jak se to dá opravit. Notebook koupený s win 10 - lenovo ideapad 100.už je to na bednu když potřebuji něco udělat hned a tento proces trvá asi dvě hodiny !!! Pořád dokola.

Odpovědi na otázku

Vždyť je to nejlepší operační systém Windows všech dob.. 1. Návrat do tovární zálohy - s použitím extra tlačítka při vypnutém stavu ntb. 2. Přeinstalovat systém čistou instalací. Lze rovněž použít návrat do dřívější doby, kdy byl ntb v pořádku pomocí nástroje obnovy systému výběrem bodu obnovy určitého data. Je to dosti nespolehlivá metoda vzhledem k tomu, že mohou některé programy chybět i z toho dřívějšího období..

Můžeš se pokusit o opravu spuštění systému nabootováním instalačky tvých Windows a zvolit "Opravit tento počítač" .. v některých případech podobné opravy fungují..