» Poradna » Windows (a jiné OS)

Aktualizace restartovává PC donekonečna

Dobrý den,potřeboval bych poradit s chybnou aktualizací win 10.počínaje zářím se začali instalovat nové aktualizace, které mi však znemožnili zapnout pc. po naběhnutí systému se začnou instalovat aktualizace, nyní vždy od 75%, zprvu to bylo od nuly. Jakmile aktualizace doběhnou do 100%, pc napíše že ,,Aktualizace se nám nepodařilo dokončit. Vrácení změn zpět. Nevypínejte počítač."proběhne restart, naběhnou aktualizace a pořád dokola.prosím, nevíte někdo jak lze aktualizace přeskočit?předem děkuji za odpověď.Dan

Odpovědi na otázku

Ve w10 můžeš pouze vypnout službu WU. Tím se zastaví jakékoli aktualizace. Pokud ti stačí toto řešení, provedeš to ve Službách (službu Windows update zastavit a zakázat).Budeš ale bez jakýchkoli aktualizací....