Aktualizace ovladače (přístup byl odepřen)

Dobrý večer,Mám problém s aktualizací ovladače grafické karty,mám stáhnutý ovladač ale jakmile ho dám přes správce zařízení instalovat tak to chvilku ukazuje "Instalace softwaru ovladače" a potom tuhle chybu : http://img24.cz/images/535402457542055493... Nevíte jak to můžu vyřešit?Děkuji

Odpovědi na otázku

A tobě nefunguje (nebo funguje špatně) grafika? Že máš neodbytné nutkání instalovat jakýsi pochybný ovladač? Dodržuj zásadu - co funguje, do toho nerýpat!