» Poradna » Programy

Aktualizace Office 2021 Home and Student

Zdravím,jak se aktualizují nové Office 2021 pro studenty a domácnosti - trvalá licence?Jde to pouze z prostředí aplikací Office (Účet - Možnosti aktualizace - Aktualizovat hned), nebo se také aktualizují prostřednictvím Windows Update, když mám u Windows Update zapnutou volbu, že spolu s aktualizacemi Windows, chci získávat i aktualizace ostatních produktů Microsoft. Nebo to jde oběma možnostmi?Samotný produkt Office (nainstalován 10.10.) hlásí, že je aktuální a Windows Update nenabízí nic pro Office, nicméně podle webu MS, by již měly být nové aktualizace, nejnovější ze 14.10. verze 2109, můj Office má verzi 2108 (jde o první uvolněné ISO hned po vydání).Možná tomu s těmi verzemi jen špatně rozumím, když existuje i to jejich předplatné, a web MS mi přijde mnohdy zmatečný, když chce člověk něco dohledat...Díky.

Odpovědi na otázku

Office sa neaktualizuje cez Windows update, je to tak ako Edge, sám si vyhľadáva novšie verzie, alebo ich vyhľadáte ručne. Ak ich nenájde, tak ich Microsoft ešte nepridal na svoje aktualizačné servery. Inak, tá posadnutosť najnovšími verziami softvérov tu začína byť až patologická.

Funguje Office? Tak bych to neresil. Az bude dostupna nova verze, tak se ti skrz aktualizaci primo v Office stahne a pripravi. Ani nepostrehnes, ze uz tam je. Bezny uzivatel vic vedet nepotrebuje.