» Poradna » Mobily

Aktualizace na pozadi

Dobry den, když u iphone pujdu do nastaveni, tam pujdu do baterie a sjedu níže, tam mám jak moc mi aplikace žere baterii. Mam hrozně moc času na pozadí, nekdy to mám i u instagramu, ale teďka u snapchatu, nevite nekdo jak to vypnout nebo co to znamena? díky za odpověď.

Odpovědi na otázku

To znamena, ze ty aplikace bezi na pozadi (nemate je pusteny na displeji a nedivate se na ne), komunikuji se serverem, co je noveho u vas, co je noveho na serveru, odesilaji sledovaci data a tak podobne.

Aha, já když zamykam telefon tak instagram vypinam a i přesto tam mam aktivitu na pozadi, asi to nebudu řešit, děkuju za odpověď :)

Nevím jak na apple, ale na androidu se aplikace vypínají v nastavení - aplikace - (daná aplikace) - vynucené ukončeníPokud se toto neprovede, je aplikace stále spuštěna, nestačí ji jen zavřít. Na apple je to jinak? Čekal bych, že to bude obdobné, děkuji za odpověď