» Poradna » Programy

Aktualizace Maxton Browser

Po všech experimentech s prohlížeči jsem zakotvil u Maxtonu.Mám nainstalovanou beta verzi 4 a po nainstalování beta verze 5 nevím, jak importovat oblíbené položky. Prosím o radu. Předem děkuji všem, kteří by mi chtěli přesvědčovat o kvalitách Firefoxu, vím své.

Odpovědi na otázku

ta beta toho ma vic na povazenou,nejde mi tam prekladac a tak jsem se vratil ke 4,pockam na plnou.

Maxthon je výborná nástavba na IE, ale Bety nemám rád a hlavně co je IE 7, ho už nepoužívám. To jsem ti pomohl, viď ?

souhlas ale maxthon je bezpecnejsi a v nove verzi muze prepinat jadra,to aby mozilaci neřvali.