» Poradna » Windows (a jiné OS)

Aktualizace KB4054517 a chyba 0x80070bc2

Při aktualizaci na verzi 1709 mi nakonec vždy napsalo něco se pokazilo a vrátilo se to k původní verzi. Proto jsme se rozhodl pro čistou instalaci. Po její instalaci a spuštění aktualizací mi hlásí že se aktualizace (KB4054517) nezdařila a pokouší se o ni zase příště. PC ale normálně funguje, jen mi se to nelíbí. Co s tím?

Odpovědi na otázku

Stáhl jsem si z Microsoft kb4054517 (285262kb) - stáhni a nespouštěj.Pak trojhmatem jsem spustil správce úloh a vypnul vše co vytěžovalo procesor, i přes vyrování systému že může být ukončen....Po chvilce jsem spustil onu ručně staženou záplatu a provedl instalaci - vše ok. Po asi 3 restartech mi systém naběhl a už se stáhla další kb 4056892 a systém frčí....Nevím jestli ti to pomohlo, měl jsem týž problém, ale u mě to zafungovalo a jedu dál