» Poradna » Mobily

Aktualizace ios

Dobrý den chci se zeptat , mám iPhone 5s a chtěla bych si stáhnout aplikaci garageband ale mám ios 10.3.3 a aplikace je od iosu 11 jde stahnout jinde ? nebo když si aktualizuji ios na 11 jde to pak vrátit ? na ios 10 já 11 nechci . Děkuji moc

Odpovědi na otázku

Nejde, tohle neni Android aby slo instalovat i mimo oficialni appstore. Smula no, bud aktualizovat na 11 nebo poridit novejsi zarizeni, pokud nechces updatovat z duvodu narocnosti iOS11.

Děkuji

pokud aplikaci nemas uz z predchodi doby zakoupenou tak sezen nejakyho kamose co ma iOS11, prihlas se u nej prez sve apple ID a hru u nej "zakup" jakmile ji budes mit v seznamu svejch aplikaci mela by ti jit stahnout i se starsim iOS

Děkuji moc