» Poradna » Programy

Aktualizace grafického ovladače

Dobrý den.jsem úplný začátečník tak prosím o rady polopaťe.Mám problém,když vložím do dvd jednotky dvd video odpoví mi to-nelze přehrát disk dvd došlo k potížím s digitální ochranou mezi jednotkou dvd,dekodérem a grafickou kartou.Nainstalujte aktualizovaný ovladač grafické karty.G.karta invidia Vanta/Vanta LT ovladač-nv4.mini.sys.Nevím jaké podrobnosti ještě potřebujete potom zotpovím.Děkuji za pomoc

Odpovědi na otázku

a cez aky prehravac sa to pokusate prehrat?? lebo napr. windows media player ma prednastavene ze nepodporuje dvd filmy. najjednoduchsie bude pouzit asi power dvd player.

přes media player 11

CHťel jsem poďekovat za radu nevěděl jsem,že window media player nepodporuje dvd,tak jsem si stáhl BSmedia player a jde to,ale zasekává obraz a občas bliká co stím děkuji.