» Poradna » Windows (a jiné OS)

Aktualizace grafické karty nvidia

Dobrý den , chtěl jsem aktualizovat svou grafickou kartu NVIDIA QUADRO P4000 . Stáhnul jsem program NVIDIAEXPERIENCE a zkusil vyhledat ovladače jestli nějakou jsou . Našlo. Aktualizace jen o 3 měsíce ale nabídlo mi to instalaci . Dal jsem volbu expresní instalace. Po přípravě na instalaci, mi zhruba po 2 min vyskočí chyba že v instalaci nelze pokračovat - zkusit znovu / odejit . A takhle furt . Zkusil jsem restart PC a zahájit tento úkon hned po zapnutí ale beze změny. ÚDAJE MÉHO PC : OS - Windows 10 PRO for WORKSTATIONSVerze - 10.0.19044 build 19044výrobce - DELL INC.model - PRECISION 5820 TOWERtyp - X64- BASED PCprocesor - INTEL XEON W-2123 CPU 3.60 GHZ, 3600 MHZ, 4 JÁDRA, LOGICKÉ PROCESORY 8 bios - DELL INC. 1.104.28.01.2019 grafická karta - NVIDIA QUADRO P4000 verze 512.15 / vydání - 3/22/2022PO PRAVDĚ , jsem lajk asi jako každý kdo jde sem pro dotaz, omlouvám se za neúplné informace, sám nevím jaké napsat . Díky za neukamenování . Informace můžu doplnit pokud se najde nějaký borec co by věděl co s tím . Díky všem . Michal

Odpovědi na otázku

Aktualizovat profi grafiku přes Experience - to chce značnou odvahu (nebo zoufalství) - Experience je primárně pro herní grafiky. Co s tím - stáhnout si z webu správný driver (pokud byla karta origo součástí PC tak z webu Dellu, pokud byla dodatečně přidaná tak z nvidie) a zaktualizovat ručně. Pokud bude i pak házet chyby tak odinstalace driveru pomocí DDU a nová ruční instalace driveru

Quadro není spotřební herní grafika. Zapomeň na nějaké Ecperience. Prostě si na webu nVidia najdi nejnovější ovladač a ten stáhni a ručně nainstaluj.

Díky moc pánové