» Poradna » Windows (a jiné OS)

Aktualizace chyba

Zdravim mam problém s aktualizaci vždy se to sekne na 99% a nevim co s tím někdo nějakou radu prosím Aktualizace je • 2017-12 Kumulativní aktualizace pro Windows 10 Version 1709 pro systémy typu x86 (KB4054517) chyba instalace – 0x800706beBudu rad za každou radu diky

Odpovědi na otázku

Servus. Vybodni se na to, zakaž ji. Až vydají opravu, tak to zase povol. Nejsi první ani poslední, kdo ptá se v noci ráno či k poledni. Je to nemoc mimina zvaného Desítky. Zlatá Vista tam byla vždycky aktualizace jistá. V 10 mi často hlásí problém s inst a to mám nový ntb s desitkama

ok dik :) jen mi to pravě zabira zatěžuje procak

Chyba je v tom, kdo vadné aktualizace vydal a tím logicky nemůže být operační systém, ale firma, která se jmenuje Microsoft.

Zkusit https://support.microsoft.com/cs-cz/help/4058702/servic... , avšak bez záruky na úspěch...

Hoj.Tahle aktualizace mě léčila stejně začátkem roku,taky jsem tu hledal pomoc.Po čisté instalaci přes Iso,media c.tool,první co comp natáhl,byla právě tahle aktualizace.Stáhl a namontoval to naprosto beZ problémů,od té doby klid.Jen nevím co máš za procesor.AMD to moc nemaká...