Aktualizace Bloody R7

Při aktualizaci myši A4tech Bloody R7 se při aktualizaci software nepovedlo aktualizovat myš,následně to celé zamrzlo a myš mi přestala fungovat a vůbec reagovat.Jako poslední jsem myš rozebral a odpojil baterku a znovu připojil.Zase nic,myslel jsem tedy,že hlodavec je kaput.Koupil jsem tedy stejného,ale nového.Co se nestalo......aktualizace a hlodavec je kaput.Má někdo nějakou radu,tento je v záruce,za každou radu budu rád.Jen pro úplnost software byl instalován z webu výrobce.Díky moc

Odpovědi na otázku

Nevim, s cim vam ten driver blbne, me se to ani nezapne (jednou se to prece jen spustilo a dopadlo to jako u vas). Me pomohla instalace toho programku na jiny pocitac a tam se mys rozchodila.Mys samotna je za ty prachy OK, ale za ten soft bych nejradeji strilel. Jeste ze se to da nastavit jinde a mys si to pamatuje. ps. Sam bych to v pripade normalni koupe vratil, jenze jsem to dostal od znameho, ktery s ni mel na novem pocitaci stejny problem a uz bylo po zaruce (byl to jiny typ - pouze kabelovy, znaceny jako V7).Dalsim resenim by bylo otravovat support, pry pak posilaji dalsi verze toho paskvilu, dokud se to nechytne.

jenomze ja ji mam uplne mrtvou,do aktualizace chodila vic jak rok....ona přestala uplne vysilat.....v pondeli jdu tu novou reklamovat

Mě taky chcípla, Bloody V8, že by to bylo tím softem.

Kluci díky, Bloody V8 zase žije, protože jsem bordelář a nic nevymažu, přehrál jsem to softem BLOODY 5 a myž žije, normálně se probudila k životu, jsem si myslel ,že mám ulámanej kabel na myši, když mi to psalo usb neznámé zařízení a myš ani neblikla, uplně mrtvá.

Bud rád,že máš drát....moje nevysílá a nepomáhá vůbec nic