Aktualizace BIOS HP Omen problém

Zdravím, aktualizoval jsem BIOS v prostředí WIN10, vše proběhlo bez problémů. Po restartu se objeví logo Omen a po stisknutí jakékoliv klávesy nápis stiskněte ESC pro vstup do startup menu. Zmáčnknu a v dolním pravém rohu se objeví nápis Startup menu. A tím to končí. Dále už nic nereaguje. Zkusil jsem vše dle návodů ze stránek HP, včetně resetu i vytvoření flashky s Biosem a nic. Jinak na obrazovce vidím výpis toho, jaký je tam procesor, paměti i verzi BIOS.Pomůže někdo prosím?Díky

Odpovědi na otázku

A přesný typ toho PC / ntbku by nebylo?

Je to HP Omen Desktop PC - 880-112nc

A kterej Bios si tam foukl?Aktualizace systému BIOS uživatelského stolního počítače HP (paměť ROM řady SSID 8437) - F.53 Rev.ANEBOAktualizace systému BIOS uživatelského stolního počítače HP HIGOS2 (paměť ROM řady SSID 84F6) - F.23 Rev.AOpravdu jsi nainstaloval správný Bios podle konkrétní paměti rom? Pokud jsi to popletl je to nejspíš v čoudu.Můžeš ještě zkusit vytáhnout Cmos baterku (tak 10 minut) nebo reset biosu jumperem viz manuál. Možná se to vzpamatuje.

Nahrál jsem tam F.53, jsem registrovaný u HP a pro moje PC to nabízelo buď toto, nebo F.52. Zkoušel jsem se i vrátit k předchozí verzi (F.52), ale to už mi nechtělo vzít. Někde jsem se i dočetl, že je dobrý používat klávesnici s PS2 konektorem, ale to tahle deska bohužel nemá...Baterku jsem měl vyndanou přes noc a reset přes jumpery jsem taky dělal.Resetoval jsem i BIOS přes klávesovou zkratku, ale výsledek je stále stejný.

Do Biosu se dostaneš?Mělo by to být přes klávesu F10 po zapnutí notebooku.