» Poradna » Mobily

Aktualizace androidu

ahoj mám menší problěm, jak aktualizovat android 11 v telefonu?mám telefon Samsung galaxy s10, 2 roky chci s verzí android 9, stále mi to nenabídlo novou aktualizaci a kamrád má ten samej teůefona už tam má právě android 11.může mi s tím někdo pomoci? Jde nějak jinak ješte aktualizovat android? ¨děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Nemůže. Pro tvoji verzi aktualizace zjevně neexistuje.

"roky chci s verzí android 9"tohle jsem nepobral...Jinak: Pokud jste majitelem telefonu řady Galaxy S10, můžete si zkontrolovat dostupnost updatu otevřením Nastavení, klepnutím na volbu Aktualizace softwaru a zvolením možnosti Stáhnout a nainstalovat.Jinak zde je popsáno jak na to:https://www.businessinsider.com/why-wont-my-samsung-galax...

pradon špatné napsane že už mám dva roky android 19 a chci ho aktualizovat,

Už nic neopravuj, píšeš čím dál tím hůř.

android 10 si mal mat uz na konci roku 2019 a android11 bola pozastavena, neviem ci uz zrusili pozastavenie

mám pořád android 10, kdž si dam v telefonu aktualizovat SW napíše mi to že jiná sw nejsou k dispozici.

*android 9

Samsungy mají více hardwarových verzí a taky záleží na oblasti, kam je telefon určený. Pro některé prostě aktualizace není. Něco ti v androidu 9 nefunguje?

Rád bych měl novou verzi. Jen by mě zajímalo jestli to jde nějak udělat?

Pokud ti to aktualizaci nenabízí, tak nelze. Teoreticky sice ano, ale tam hrozí, že si telefon umrtvíš.

Kámoš má s10 a má tam 11. Tak nevím

ano niektore maju 11, ale su tam problemy tak to bolo pozastavene

ale že mi to nenabídlo ani 10 android,

Protože pro tvoji verzi prostě nebyla vydána.