» Poradna » Mobily

Aktualizace Androidu

Dobrý den, nebyl by tady někdo tak hodný a nenapsal úplný návod na jak na mobilu Samsung Galaxy SIII mini aktualizovat android z 4.4.2 na 4.4.4? Já nejsem v takových věcech vůbec zdatný a na internetu sem našel jen jeden návod s nefunkčními odkazy.. Budu moc rád za pomoc.

Odpovědi na otázku

snad ne kvůli pokemónům, nebo máš jiný důvod?

To určitě ne.. hlavní duvod pro mně je přesouvání souborů na SD kartu ale je toho víc..

Pokud jsi to nikdy nedělal, tak to svěř někomu znalému... Ono to taky může dopadnout tak, že místo mobilu budeš mít těžítko.... Kdyby se ti doma pokazila třeba lednička - taky by ses to snažil opravit podle návodu z internetu???

a seš si jistej, že ti aktualizace dovolí přesun souborů na kartu?já jsem hodně skeptický, protože zrovna v androidu 4.x je omezení zápisu na sd kartu velice restriktivnídalší podmínkou je, že přesun musí podporovat i příslušná aplikace.

nestačil by root? - přes Kingo to zvládne i totální BFU.

tady jsou prave ty neaktuální odkazy

4.4.4 ti proti 4.4.2 rozhodně neumožní více možností přesouvání souborů na SD.

To v zadnem pripade nepomuze,jedine zkusit tohle a kdyz ne tak uz nic. http://android-x8.wz.cz/navody/apktosd.html

nebo folder mounthttp://androidforum.cz/malo-mista-v-interni-pam-...

FolderMount pouzivam uz 3 roky je super,ale prasouva jen Data a obb slozky ktere vyuzivaji hry.

zkusil bych to přes PC programem Samsung Kies