» Poradna » Mobily

Aktualizace androidu zopo zp530

Dobrý den, potřebovala bych poradit jak aktulizovat android 4.4.4 na lollipop 5.1. Tato aktualizace už oficiálně vyšla minulý rok, ale na mobilu se mi možnost akualizace neukazuje...tak nevím.. Nejsem v tom nějaký velký odborník.. :D děkuji za všechny rady

Odpovědi na otázku

Najdi info o telefonu a tam bude něco o aktualizacinebojestli je k tomu telefonu nějaká pc aplikace tak ji zapni a připoj telefon a hledej cokoliv spojeného se slovem akutalizaceneboXDA

taky můžeš mít "šedivku" určenou pro jiný trh a u nás prostě tu aktualizaci nedostaneš ...

V tom telefonu se mi ta možnost právě neukazuje...jak jako aplikace? :D to si mam někde stahnout? :O

Někteří výrobci nevydají aktualizace skrze OTA (tedy automaticky ze serveru), ale je nutno je do telefonu nahrát z PC.

ano, to maji tady takhle napsano, ale ja vubec nevim jak to pretahnout do mobilu a treba nejaky ten Room a tak..to vubec nevim co to je :D http://www.lollipopupdates.com/zopo-zp530-4g-lte-lollipo... potrebovala bych to nejak lajcky vysvetlit..:/

na té stránce ale pouze píšou, že MŮŽEŠ upgradovat pomocí CUSTOM ROM a to není oficiální ... oficiální firmware najdeš tady: http://www.zopomobile.com/download/a píše se tam, že tvůj telefon má pouze 4.4.2

jinak když budeš googlovat jakýkoliv telefon a najdeš odkaz na stejnou doménu, tak si buď jistá, že pouze mění název telefonu, jinak je ta stránka pořád stejná - vydělávají na reklamě ...

dobre, dekuju :)