» Poradna » Mobily

Aktualizace android

Dobry den, chci se zeptat. Neustale mi na mobilu vyskakuje okno v horni liste s ikonou mobilu a sipky : Je k dispozici aktualizace nastaveni systemu, instalace se dokonci po restartu zarizeni.A moznost volby restart nebo pozdeji. .... Tato aktualizace ma jen 230kB. Ale kdyz se podivam do systému pres Android a zkontroluji aktualizace, tak mi to napise Vas software je aktualni. Nevim jestli to treba neni nejaky vir, tvarici se jako aktualizace, existuje neco takovyho? Protoze, kdyz jsem stahoval aktualizace Androidu, tak to vypadalo trochu jinak a hlavne mi to tam furt neskakalo. Co mi poradite?

Odpovědi na otázku

Se podívej do složky Download ( stažené soubory ) zda tam nemáš něco z internetu staženého a teď se to chce instalovat.

Udelal jsem co jste mi rekl, smazal jsem to co se mi zdalo podezrele, nebo to, co jsem tam predtim nikdy nevidel a ejhle zatim nic, zadna "aktualizace" bo uz mi to davno vyskocilo jak prepinam wifi na data a zpet. Takze mozna problem vyresen. Dekuji Vam

Tak snad už to nebude otravovat.

Jo, je to pryc. Moc diky.