» Poradna » Mobily

Aktualizace a instalace aplikací

Mám Huawei G510 a poslední dobou nejdou nainstalovat ani aktualizovat nainstalované aplikace. Místa v interní paměti i na SD kartě je dost. Díky za věcnou radu.

Odpovědi na otázku

Co to znamená "nejdou instalovat"? Myslíš, že tady někdo má křišťálovou kouli, aby mu řekla, jakou ti to ukazuje cgybovou hlášku?

Budeš se divit, ale žádnou. stáhne a instaluje, instaluje, ale nedoinstaluje.

odinstalovat appky jde? Máš root? ROM je ofiko nebo naflashovaná alternativní? Verze Androidu je jaká?

Appky odinstalovat jde, ale zpátky už ji nenainstaluji. Root nemám, ROM ofiko, verze 4.2.1.