» Poradna » Programy

Aktivování kopie OS Vista,lze to?

Zajímá mě jestli jde nelegální kopii OS Vista zlegalizovat pomocí webu(zakoupení OEM licence nebo tak něco) poněvadž se mi Visty osvědčily ale nechci tento již k mým potřebám nastavený systém nastavovat od znova po vypršení zkušební lhůty

Odpovědi na otázku

A co takhle treba zavolat Microsoftu a zeptat se jich? :o)

A pro by měl volat Microsoft? Stačí když bude mít zakoupené Windows Vista s číslem a v existující instalaci zmnění číslo na zakoupené. Potom již může provést aktivaci.

Provest to lze, ale tim se nezbavis odpovednosti za pouziti nelegalni kopie, kterou jsi predtim nainstaloval. :o)