» Poradna » Web a internet

Aktívny stav na Messengeri aj keď mám PC v režime spánku?

Ahojte, v nedeľu mi o 7,30 píše na Messenger kamoška, že čo nespím - ja som ale spala. Vraj som svietila nazeleno - FB mám iba na PC, je pravda, že sa z FB neodhlasujem - nikdy - ale PC mávam v noci vždy v režime spánku. Je to normálne, že ma ukazuje online na Messengeri aj cca po 5 hodinách, ako som reálne mala zapnutý prehliadač?Díky.

Odpovědi na otázku

Asi to někdy blbne já na FB nebyl týden a celou dobu to ukazovalo,že tam jsem.