» Poradna » Mobily

Aktivní subwoofer

Zdravím, Uvažuji o koupě aktivního subwooferu Heco. Mám doma pasivní sloupové reproduktory. Na zadní straně subwoofer je připojení jak pro reproduktory, tak i do receiveru. Mohu zde zapojit reprodukory bez toho abych musel mít receiver? 3,5 jackem? Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

No to sice můžeš, ale hlasitost SW se nebude měnit zároveň s tím jak budeš přidávat/ubírat volume. Což je k ničemu, protože bys musel neustále k SW běhat a dorovnávat jeho hlasitost..Potřebuješ SW napojit tam kde se hlasitost mění, tj. buď na reprovýstupy nebo na speciální sw výstup receiveru. V nouzi lze využít i sluchátkový výstup.