Aktivní repro 7.1

Dají se vůbec někde zakoupit aktivní 7.1 reproduktory? Nikde je nemohu nalézt.

Odpovědi na otázku

Rekl bych, ze 7.1 je uz je moc, takove sady se sestavuji z komponent.

Pred rokmi som kupoval repro.Samozrejme minimal 5+1, lebo je to In a ADIDAS.Potom som zistil v kupelni pri holeni, ze mam len dve usi.Ale ked Ty mas osem ...

Diky tem dvema usim jsi schopen urcovat pozici zvuku v prostoru... takze vicekanalovy prostorovy zvuk ma smysl.