» Poradna » Web a internet

Aktivita v Google účtu

Zdravím,prosím, pokud rozkliknu v Gmailu podrobnosti o aktivitě, co znamená aktivita "autorizované aplikace"? Někdy je tam zapsaná i v čase, kdy notebook vůbec není zapnutý.Děkuji.

Odpovědi na otázku

to je aktivita autorizovaných aplikací. Tedy těch kterým si povolil přístup do účtu.Jaký to jsou to víš jen ty (máš to tam napsané), tak se nás neptej...

Děkuji, povolený přístup má pouze Chrome, a právě bych to pochopila v čase, kdy je notebooku zapnutý... :) Ještě jednou moc děkuji a přeji hezké sváteční odpoledne!

"Autorizovanou aplikací" je myšleno patrně to, že se někde do nějaký služby na internetu přihlašuješ pomocí "Google účtu" (aniž by si člověk zřizoval extra účet pro tu službu). Takže tak.

špehuje tě Google přes Chrome ...