» Poradna » Programy

Aktivace WinXP

Přeinstaloval jsem systém winxp sp3 oem na stejný počítač, který prošel menší modernizací (nový disk, grafika, paměť). Mboard je stejný, ostatní taky. Našel jsem zmínky o nemožnosti provést novou aktivaci v případě změny hw. Jak to ta procedura pozná? Co se s tím dá udělat? Dá se to nějak "přijatelně" obejít?
díky za radu
Petr

Odpovědi na otázku

To, že jsi před touto "akcí" neměl udělaný klon OS, je silně vypovídající. Aktivaci si udělej po telefonu. Projde to určitě.

Co s tím chceš dělat? Zkus a uvidíš. S pravděpodobností blížíci se jistotě to projde automaticky, pokud ne zavoláš na plechovou hubu a projde to tam. Aby se to přeplo na živého operátora, kterému se musí vysvětlit, oč jde, už vůbec ani nepamatuju...

Brání Vám něco v reaktivaci přes telefonií linku Microsoftu?

pokud jsi neměnil Mb bude to v pohodě
nainstaluj aktivuj

I kdyby menil MB, ikdyby to bylo uplne jine PC, pres plechovou hubu to aktivuje bez problemu. (Jina vec je, zda to bude v souladu s licenci...)

VladexAndroid:Dneska vážně perlíš,kam se na tebe hrabe Mathoooni.